Užpildžius registracijos formą su Jumis susisieks „Kaivanos“ darbuotojas ir patvirtins Jūsų vizito datą. Akcija vykdoma „Kaivana“ veterinarijos klinikose Kaune: Šilainiuose ir Aleksote.Vet. klinika „Kaivana“ maloniai kviečia užsiregistruoti iš anksto ir apsilankyti! Užsiregistravusiems pacientams suteikiama pirmenybė eilėje, todėl jie priimami nedelsiant. Gydyklos veterinarijos specialistai atlieka smulkių gyvūnų (kaip šunų, kačių bei kitų) profilaktinę apžiūrą ir gydymą, vykdo operacijas, atlieka įvairius veterinarinius tyrimus.


Susidūrus su problemomis registruojantis, galite parašyti elektroninį laišką šiuo pašto adresu: gydykla@kaivana.lt. Jums bus pritaikytos tos pačios akcijos nuolaidos, kaip ir registruojantis elektronine forma. Savo laiške parašykite, kurioje klinikoje pageidaujate apsilankyti, vizito datą, laiką, savo vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Galite parašyti kitas svarbias detales apie savo augintinį, kurias iš anksto būtų naudinga žinoti mūsų veterinarijos gydytojams.

Laukiame Jūsų atsiliepimų.
  1. Johnd603 sako:

    Good writeup, I am normal visitor of ones blog, maintain up the excellent operate, and It’s going to be a regular visitor for a lengthy time. fdbceecfagae

    Atsakyti
  2. WtadsGM sako:

    Rasykite komentara cia

    Atsakyti

Komentuokite.