Čekų gamintojo Brit „Carnilove“ aukščiausios klasės pašarai suaugusiems šunims
113
post-template-default,single,single-post,postid-113,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Čekų gamintojo Brit „Carnilove“ aukščiausios klasės pašarai suaugusiems šunims

Čekų gamintojo Brit „Carnilove“ aukščiausios klasės pašarai suaugusiems šunims

Šuo, kaip ir vilkas, priklauso mėsėdžių gyvūnų grupei. Virškinimo procesas ir dantų anatomija yra pritaikyta natūraliems maisto šaltiniams, t.y. mėsai ir kaulams. Reliatyviai agresyvus skrandžio rūgštingumas (PH) bei trumpos, plonos žarnos yra idealiai suderinta gyvūninės kilmės maisto virškinimui.

Tuo labiau, jog mėsa yra B grupės vitaminų bei nepakeičiamų amino rūgščių šaltinis. Ėdalo Brit Carnilove maisto formulė yra paruošta taip, kad atitiktų šunų mitybos reikalavimus, atsižvelgiant į jų biologinę kilmę bei anatominę sandarą. Suteikite savo augintiniui susiliejimo su gamta harmonijos jausmą.

Unikali produkto sudėtis
  • 70 % vištienos arba 65 % lašišos ir baltos žuvies. Mėsoje yra svarbios raumenims amino rūgštys. Esant didesniam baltymų kiekiui organizmas pagamina daugiau antikūnių.
  • Be grūdų. Grūdai šunims yra tuščių kalorijų, o ne natūralios energijos šaltinis.
  • Vynuogės, bruknės, granatai. Unikalus vaisių ekstraktų derinys kūną aprūpina gyvybei svarbiais natūraliais antioksidantais ir stiprina imuninę sistemą.

Kokie šunys gali ėsti „Carnilove“?

Šis ėdalas yra „Super premium“ klasės maistas, skirtas visiems suaugusiems šunims ir subalansuotas pagal jų natūralius poreikius. Puikiai tinka visoms aktyvioms veislėms ir šunims, kurie efektyviau naudoja energiją iš gyvulinių šaltinių. Didelis mėsos kiekis per ilgą laiką padeda palaikyti optimalią kondiciją.

Brit „Carnilove“ su dideliu vištienos kiekiu suaugusiems šunims

70% ingredientų  sudaro vištiena

Sudėtis: dehidruota vištos mėsa 32%, vištienos miltai 30%, bulvės, bulvių proteinai, vištienos riebalai (natūralus tokoferolis) 5%, džiovinti obuoliai (fruktooligosacharidų šaltinis), hidrolizuotos vištienos kepenėlės 3%, lašišos aliejus, sausos alaus mielės, ekstraktas iš žolelių ir vaisių 300mg/kg (vynuogės, rozmarinas, ciberžolė, citrusiniai vaisiai ir gvazdikėlis), hidrolizuoti kiautų lukštai (gliukozamino šaltinis), chondroitino sulfatas, hidrolizuotos mielės (mananoligosacharidų šaltinis), šeriuotosios jukos ekstraktas, džiovintų bruknių ekstraktas 50 mg/kg, granatų ekstraktas 50 mg/kg.

Brit „Carnilove“ su lašiša ir balta žuvimi

63% ingredientų sudaro lašiša ir balta žuvis

Sudėtis:  lašišos proteinai (25%),  lašišos miltai (20%), bulvės, syko miltai (15%), vištienos riebalai (natūralus tokoferolis), bulvių proteinai, džiovinti obuoliai (fruktooligosacharidų šaltinis), lašišos aliejus (3 %), hidrolizuotos vištienos kepenėlės, sausos alaus mielės, ekstraktas iš žolelių ir vaisių 300mg/kg (vynuogės, rozmarinas, ciberžolė, citrusiniai vaisiai ir gvazdikėlis), hidrolizuoti kiautų lukštai (gliukozamino šaltinis), chondroitino sulfatas, hidrolizuotos mielės (mananoligosacharidų šaltinis), juka schidigera ekstraktas, džiovintų bruknių ekstraktas 50 mg/kg, granatų ekstraktas 50 mg/kg. Sužinokite plačiau.

 


 

KUR ĮSIGYTI? Ieškokite Brit „Carnilove“ pašarų mūsų partnerių prekybos taškuose:


Žiūrėti Kaivana partnerių žemėlapis didesniame žemėlapyje</small

Karolis Vainalavičius
karolisvainalavicius@gmail.com

Klinikos vadovas